MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15328383
nr 1532 8383
Byrå
1800-tal, valnöt. Bredd: 97 cm, bredd: 46 cm, höjd: 102 cm. , nyckel
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 april 2023
kl 18:15:47
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr